Медичний порталЛікаріЧернівціХірургБондаренко Олексій Вікторович
Бондаренко Олексій Вікторович

Бондаренко Олексій Вікторович

Хірург Проктолог

Чернівецька, Чернівці
Шведсько-український медичний центр «Angelholm», Улица Героїв Майдану 226
097-223-74-49 и (066) 769-14-87
alex.bondemd@gmail.com

Про лікаря

У 2003 році закінчив лікувальний факультет №1 ДонДМУ з червоним дипломом.

У лютому 2005 року закінчив інтернатуру та магістратур на базі кафедри загальної хірургії та хірургічних хвороб ДонНМУ ім. М.Горького у ДОКТМО (обласний колопроктологічний центр) і захистив магістерську роботу на тему «Сучасні методи лікування пахових гриж» та здобув кваліфікацію магістра медицини за спеціальністю «хірургія» з червоним дипломом.

 З лютого 2005 по грудень 2011 працював на кафедрі загальної хірургії та хірургічних хвороб ДонНМУ ім. М.Горького в ДОКТМО (обласний колопроктологічний центр).

З грудня 2011 до лютого 2015 працював завідувачем хірургічним відділенням КЛПЗ Мар'їнської ЦРЛ Донецької області та за сумісництвом асистентом на кафедрі анатомії людини ДонНМУ ім. М.Горького.

У червні 2011 року захистив кандидатську дисертацію на тему: «Алопластика післяопераційних ускладнених вентральних гриж великих розмірів».

У квітні 2013 пройшов спеціалізацію з "Проктології" при ЛНМУ ім. Д.Галицького в обласному колопроктологічному центрі м.Львова

З вересня 2013 року хірург вищої категорії.

Автор та співавтор 48 друкованих наукових робіт, 9 патентів України.

В теперішній час основний напрямок науково-практичної діяльності: сучасні малоінвазивні та ендоскопічні методи лікування проктологічних захворювань, працює над науковою темою «Анатомо-функціональний підхід у комплексному лікуванні розладів м’язово-апоневротичного комплексу тазового дна та сфінктерного апарату прямої кишки».

Вільно володіє англійською мовою, середній рівень французької.

 

З лютого 2015 працює хірургом (ендовідеохірургом) і проктологом в шведсько-українському медичному центрі "Ангельхольм" (Чернівці, Україна, Сайт: http://angelholm.com.ua) і за сумісництвом асистентом кафедри Анатомії людини Буковинського державного медичного університету.

Відгуки про лікаря Бондаренко Олексій Вікторович

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук