Медичний порталЛікаріКиївСпеціаліст МРТБолгова Інга Міервалдісовна
Болгова Інга Міервалдісовна

Болгова Інга Міервалдісовна

Спеціаліст МРТ Рентгенолог

Клініка "Оберіг"
Київська область, Київ
Клініка "Оберіг", вул. Зоологічна, 3, корпус "B"
Стаж роботи:
31 рік
+38 (044) 390-03-03
+38 (044) 495-62-31
3900303@oberig.ua
facebook
Сховати карту

Про лікаря

Лікар-рентгенолог

Фахівець з МРТ

27 років медичного стажу

Категорія вища

Напрямки: магнітно-резонансна томографія (МРТ)

Я вчилася в Першому Московському медичному інституті ім. І. М. Сєченова, який закінчила в 1986 році. Протягом навчання займалася науковою роботою, і навіть отримала медаль за кращу наукову студентську роботу і брала участь у міжнародній студентській конференції в м.Прага. Стажувалася і проходила курси тематичного удосконалення у провідних європейських клініках, зокрема, по магнітно-резонансної томографії при діагностиці патології головного мозку та шиї (Лейпциг, Німеччина), органів малого тазу (Вільнюс, Литва), органів черевної порожнини (Брюссель, Бельгія), кістково-м'язової системи (Цюріх, Швейцарія).

Починала свій професійний шлях в Києві науковим співробітником інституту рентгенорадиологии та онкології, де мала можливість навчатися у видатних фахівців, яких вважаю своїми Вчителями. Потім протягом 8 років працювала на посаді завідуючої відділенням рентгенології Центральної поліклініки Деснянського району, а в 2000 році перейшла на роботу в Міський консультативно-діагностичний центр. Робота в діагностичному центрі дала мені можливість освоїти новітні діагностичні технології, відвідувати професійні конференції, проходити стажування, в тому числі неодноразово за кордоном.

Серед напрямків моєї роботи в діагностичному центрі була: загальна рентгенодіагностика, комп'ютерна та магнітно-резонансна томографія, мамографія. У зв'язку з тим, що сучасна діагностична апаратура, на жаль, швидко старіє, а технології швидко йдуть вперед, шукала можливість працювати на сучасному обладнанні. Таку можливість надала мені Універсальна клініка «Оберіг», де я працюю з 2008 року.

Крім роботи дуже люблю подорожувати, дізнаватися нове - країни, місця, людей. Люблю музику, літературу, театр. Насамперед, ціную в людях порядність і щирість. Моє життєве кредо, яке я намагаюся практикувати кожен день - звертайся до іншого так, як хотілося, щоб поводилися з тобою.

Відгуки про лікаря Болгова Інга Міервалдісовна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук