Медичний порталЛікаріКиївАнестезіологБойко Микола Іванович
Бойко Микола Іванович

Бойко Микола Іванович

Анестезіолог Невролог

Клініка "Оберіг"
Київська область, Київ
Клініка "Оберіг", вул. Зоологічна, 3, корпус "B"
Стаж роботи:
24 роки
+38 (044) 390-03-03
+38 (044) 495-62-31

3900303@oberig.ua
Сховати карту

Про лікаря

Лікар-невролог, лікар-анестезіологвисшей категорії.
Напрямки: діагностика інсульту, інсульт
У 1993 році закінчив Донецький державний медичний інститут за спеціальністю педіатрія. Я вирішив не зупинятися на досягнутому і продовжив освіту в Українській Військово-медичної академії. Так я отримав освіту за спеціальністю анестезіологія та реаніматологія.
Відразу після навчання приступив до практичної діяльності. У 1996 році вже обіймав посаду старшого ординатора відділення реанімації та інтенсивної терапії для нейрохірургічних і неврологічних хворих Головного військового клінічного госпіталю Міністерства Оборони України. З 2004 року працював начальником відділення реанімації та інтенсивної терапії для нейрохірургічних і неврологічних хворих Головного військового клінічного госпіталю Міністерства Оборони України. Там отримав звання підполковника медичної служби. Паралельно працював доцентом кафедри анестезіології та реанімації Української Військово-медичної академії.
Свою практичну діяльність я завжди успішно поєднував з навчанням і підвищенням своєї професійної кваліфікації. На сьогоднішній день я вже маю безліч пройдених спеціалізацій і прослуханих курсів. Серед них, спеціалізація "Актуальні питання клінічної гематології та трансфузіології", "оксігенобаротерапія", "Невідкладні стани в токсикології" та інші.
Крім роботи люблю кататися на велосипеді, рибалку, читаю багато книг. Живу за принципом: душа - Богу, серце - жінці, борг - Батьківщині, честь - нікому!

Відгуки про лікаря Бойко Микола Іванович

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук