Медичний порталЛікаріСевастопольПсихологБойченко Наталія Григорівна
Бойченко Наталія Григорівна

Бойченко Наталія Григорівна

Психолог

+38 (0692) 93-44-88

Про лікаря

Досвід роботи:
- досвід соціально-психологічної роботи з людьми, що потрапили в складну життєву ситуацію в рамках роботи в \"Центрі Соціально-психологічної допомоги\" р. Севастополя;
- 7 років психологічної практики;
- досвід викладацької роботи у бізнес школах (р. Київ) з 2005 року.

Додаткова інформація: індивідуальна робота із дорослими, підлітками та дітьми, а також сімейне консультування.

Аналітичний і гнучкий спосіб мислення, використовую етичний та індивідуальний підхід, орієнтований на анализанта. Наполеглива в досягненні результату. Абсолютизація конфіденційності в якості основного робочого принципу.

Освіта:
Київський Національний Університет ім. Т.шевченка, спеціальність - Психологія. Потім з 02.2011 по н. вр. навчаюся в Міжнародному Інституті Глибинної Психології (МІГП) Спеціальність - Практичний психолог (психоаналітик)

Додаткова освіта: Курс О.В. Єжова \"Психіатрія для психологів\", Курс Кравцової А.М. \"Практичні аспекти психотерапевтичної роботи з дітьми,батьками та дитячо-батьківськими відносинами (психодинамічний підхід); Цикл семінарів від доктора Левинського Е.О. \"Основи практичної роботи\"
(психодинамічний підхід. Біон У.); Навчання в рамках курсу навчання трансактному аналізу (Тренінгові програми в області ТА, Булгакова К. Р. - сертифікація PТSТА-П-ЕАТА); Сертифікаційна 4-х модульна програма \"Наука і мистецтво трансформаційного коучингу\" (Міжнародний Еріксонівський Університет) - сертифікована як індивідуальний, командний і глибинний коуч; Тренінг тренерів \"Розкриваючи людські можливості\" (PhD,проф. М. Аткінсон, МЕП)
А також низку менеджерських навчальних програм: Рефлексивні управлінські ігри \"Ключові фігури\", \"Ключові команди\", \"Ключовий резерв\" (від компанії \"Медіа-Ключ\", БуБуШ), програма MBA Start і багато ін програми.

Член УАТА (Українська Асоціація Трансактного Аналізу)

Відгуки про лікаря Бойченко Наталія Григорівна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук