Медичний порталЛікаріКиївАнестезіологБінецький Євген Анатолійович
Бінецький Євген Анатолійович

Бінецький Євген Анатолійович

Анестезіолог Педіатр

Клініка "Оберіг"
Київська область, Київ
Клініка "Оберіг", вул. Зоологічна, 3, корпус "B"
Стаж роботи:
22 роки
+38 (044) 390-03-03
+38 (044) 495-62-31
3900303@oberig.ua
Сховати карту

Про лікаря

Cтарший ординатор, лікар анестезіолог дитячий вищої категорії.
Напрямки: інтенсивна терапія у дітей.
У 1994 році, після закінчення Національного Медичного Університету ім. А.А. Богомольця я почав працювати дитячим анестезіологом-реаніматологом на базі дитячої клінічної лікарні № 1. Пропрацювавши там більше 15 років, отримав величезний досвід роботи з дітьми та їх батьками, мав повноваження виконуючого обов'язки завідуючого відділенням анестезії. Але, незважаючи на свої досягнення, я не припиняв навчатися і підвищувати свою кваліфікацію. Так, у 1999 році пройшов курс тематичного удосконалення з дитячої нефрології на кафедрі нефрології НМАПО ім. П.Л. Шупика. У 2011 році прослухав курси по анестезіологічного забезпечення лапароскопічсекіх операцій у дітей в Москві. Після цього відвідав майстер-клас по анестезіологічного забезпечення лапароскопічних і торакоскопічних операцій у дітей в рамках відкритого конгресу педіатрів Росії.
До того, як я почав працювати у команді Педіатричної служби клініки «Оберіг», я мав досвід роботи лікарем швидкої допомоги (2002-2004 роки), це допомогло мені виробити стресостійкість і здатність швидко орієнтуватися в будь непростій ситуації.
Крім роботи захоплююся риболовлею, грою в преферанс. Друзі та знайомі постійно говорять мені, що я педант, але, напевно, це непогана якість для анестезіолога.

Відгуки про лікаря Бінецький Євген Анатолійович

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук