Медичний порталЛікаріКиївПсихологБілоусова Віталія Віталіївна
Білоусова Віталія Віталіївна

Білоусова Віталія Віталіївна

Психолог Психотерапевт

Київська область, Київ
Психоаналітична психотерапія

Про лікаря

Практикуючий психотерапевт психоаналітичної орієнтації.

Перша освіта я отримала в Національному університеті ім. Шевченка, провчившись на факультеті кібернетики за фахом "соціальна інформатика". Диплом магістра отримала 2002 році.

Після 10 років аналітичної роботи в галузі медіа я серйозно захопилася психоаналізом, на особистому досвіді відчувши терапевтичний ефект психоаналітичної терапії. Важко переоцінити сукупну користь від психотерапії, так само, як і описати її, пішовши від суб'єктивної позиції. Людина бере від терапії саме те, що йому потрібно, постійно перебуваючи з несвідомим запитом стосовно у зовнішньому світу. Тут мені хочеться навести слова моєї колеги-психоаналітика: "Психоаналіз - як вища освіта - ніколи не перестає діяти, його результати завжди з тобою".

Далі навчання в Міжнародному інституті глибинної психології (Київ), спеціальність прикладна психологія, психоаналіз. Паралельно безліч спеціалізацій, оскільки за 110 років свого існування психотерапія розвивалася в різних напрямках, і сьогодні існує більш ніж 200 напрямків психоаналітичних шкіл, не рахуючи відгалужень, народжених майже одночасно з психоаналізом З. Фрейда.

Психоаналітик підтримує свою кваліфікацію і вчиться постійно, відповідаючи на все швидше змінюється світ. Ми не встигаємо осмислити ці зміни, і це збільшує наше внутрішнє напруження.
Із запізненням, але змінюємося і ми, суб'єкти цього світу, намагаючись вписати себе, вбудувати в іншу, ще вчора не існувала реальність, знайти нові смисли, буквально побудувати нові ідеали на руїнах старих. Цей процес завжди протяжен в часі.

Спеціалізації та групи інтересів:
1. Проблеми з дітьми, дитячий психоаналіз Ф. Дольто;
2. Психоаналіз депресій;
3. Дратівливість, вікові кризи, втрата інтересу до життя, апатія;
4. Екзистенційний психоаналіз (питання, пов'язані зі страхом смерті, зникнення).

Відгуки про лікаря Білоусова Віталія Віталіївна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук