Медичний порталЛікаріКиївПсихологБілоус Клавдія Іванівна
Білоус Клавдія Іванівна

Білоус Клавдія Іванівна

Психолог Психотерапевт

Київська область, Київ
Психологічний клуб Відкритої Комунікації імені психоаналізу Зигмунта Фрейда "Клубок", вул. Петропавлівська 34а, оф.2, і б-р Л.Українки 6, кв.9

klavdiya.belous@gmail.com

Про лікаря

Працюю з клієнтами в гештальт-підході.
Крім того, у своїй роботі використовую.
Психоаналітичні техніки, арт-терапію, казкотерапію.
Своїм клієнтам я пропоную:
Можливість дізнатися більше про себе, про свій внутрішній світ, про свої особливості і про причини складнощів, які виникали протягом життя. І найголовніше - можливість змінити своє життя. Процес змін - завжди непростий і тривалий, адже набагато простіше рухатися по накатаній ... Однак, цілком реальний, якщо є бажання. Терапія - це спосіб. Спосіб, який відкриває масу різних можливостей. Яких саме - кожен вирішує сам для себе.
Основні напрямки моєї роботи:
Робота з утратами, травмами і кризами, депресивними станами. Працюю з запитами, орієнтованими на отримання задоволення від життя, задоволення від успіху (способи отримання задоволення і перешкоди) і з труднощами в цій області. Працюю з запитами, орієнтованими на встановлення близькості, контакту, з утрудненнями в жіночо-чоловічих взаєминах, в дитячо-батьківських відносинах. Працюю з відновленням цілісності, автентичності, з відновленням сексуальності.
Історія мого приходу в психотерапію:
Мені завжди були цікаві люди, і як у них все влаштовано. У тому числі, і свої особливості. І, тим не менш, до 25 років я пробувала себе в інших сферах, визначалася і, насправді, погано уявляла, чим саме хотіла б займатися. Так вже вийшло, що несподівано виявивши себе на стабільній перспективній роботі і за крок до заміжжя на "хорошому хлопцеві", я зрозуміла, що це абсолютно не те, чого б мені хотілося. Більше того, я навіть не уявляла, як можу вплинути на цю ситуацію. Психотерапія виявилася чудовим способом змінити себе і своє життя так, щоб залишатися задоволеною від того, що і як я роблю. Відчуття від приходу в цю професію таке, ніби я нарешті потрапила в точку. Одне з найбільш радісних подій мого життя - те, що я знайшла "своє" заняття.
Освіта:
Московський Гештальт Інститут (2009-2013) спеціальність - гештальт-терапія
НПУ ім. М. Драгоманова (2010-2012), спеціальність - загальна психологія
КОРО (КУРВ, КІРО, Кірва) (2007-2009), спеціальність - банківська справа
КНУБА (КНУСиА, КІСІ) (2002-2007), спеціальність - інженерна екологія
Я проводжу:
      
Тренінги / Training courses
      
Терапевтичні групи / Psychotherapeutic groups
      
Індивідуальні консультації / Individual counsellig
      
Майстер-класи / Workshops

Відгуки про лікаря Білоус Клавдія Іванівна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук