Белоцкая Валентина Сімоновна

ЛФК (лікувальна фізкультура і спортивна медицина) Масажист

Клініка "Медіком" - Стаціонарне та хірургічне відділення
Київська область, Київ
Клініка "Медіком"
Стаж роботи:
39 років
+38 (044) 503-77-77
info@medikom.ua
Сховати карту

Про лікаря

Стаж роботи у Медикомі -2 роки
Проводить: дренажний масаж при захворюваннях бронхо-легеневої системи, всі види дитячого масажу: при ортопедичної патології, масаж дітей з порушеннями діяльності ЦНС, дисплазії т / б суглобів, кривошия новонароджених, гіпо-і гіпертонус новонароджених, пупкові грижі, ДЦП.
Спеціалізація: інструктор з плавання, лікувальної та оздоровчої фізкультури для немовлят, динамічна гімнастика, елементи беьі-йоги, гідрокінезотерапія, заняття на м'ячі. Лактостаз у годуючих мам. Порушення постави, сколіоз, остеохондроз, вегетосудинна дистонія.
"Здоровий людина здатна в повній мірі відчувати пишність навколишнього світу, радість кожного дня, ростити здорових дітей, легко рухатися і досягати кар'єрних вершин. Цьому сприяє процедура, яка здавна використовувалася для підтримки гарної форми і лікування хвороб - масаж. Це надзвичайно приємна і корисна процедура . Навіть погладжування позитивно впливає на людину, а під час професійного впливу активізуються безліч точок на шкірі, організм розслабляється, йде стрес і втому. В умовах сидячої роботи наш хребет "дерев'яніє", м'язи блокуються, а під руками масажиста вони відновлюють своє нормальне функціонування. Масаж надає загально-оздоровчу дію, покращує імунітет, нормалізує артеріальний тиск, підвищує тонус м'язів, позитивно впливає на роботу суглобів і зв'язок"

Відгуки про лікаря Белоцкая Валентина Сімоновна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук