Бєлік Олена

Бєлік Олена

Психолог

Центр розвитку людини "MirRa"
Київська область, Київ
Центр розвитку людини "MirRa", вул. Волоська, 36/38
Стаж роботи:
17 років
+38 (044) 462-48-58
mirra.fm@gmail.com
Сховати карту

Про лікаря

Фахівець у галузі стратегічного та організаційного управління
Експерт у галузі управління розвитком проектів
Консультант з питань управління людськими ресурсами
Досвід роботи з аудиторією від 10 до 100 чоловік учасників семінарів і тренінгів 12 років. Загальна кількість академічних годин близько 6000.
КЕРІВНИЦТВО І УЧАСТЬ У ПРОЕКТАХ:
1.Створення та управління підприємством (середня чисельність співробітників до 50 осіб). Успішна і повна реалізація стратегічного плану розвитку медіхолдінга за 5 років на основі ключового ресурсу - ефективного управління командою фахівців різних компетенцій: фінансистів, юристів, менеджерів, технічних фахівців, фахівців творчих професій:
-
Організація на базі медіахолдингу бізнес-комбінату з професійної підготовки молодих фахівців у різних галузях економіки, менеджменту, маркетингу і PR, і отриманню ними практичного досвіду роботи, навичок роботи в команді, прийняття ефективних оперативних рішень, ресурсного управління процесами, самонавчання в особистісному і професійному розвитку - за 10 років підготовлено більше 350 фахівців, які очолили багато напрямків у різних провідних галузях економіки в компаніях Іркутської, Новосибірської областях, Красноярському краї, Москві, Санкт-Петербурзі, Хабаровську, Владивостоку.
-
Створення та управління командою лідерів-професіоналів. Успішне створення репутації проектів, управління брендом, використання маркетингової стратегії і місії компанії, як ключового інструменту і ресурсу при створенні і подальшому розвитку.
2. Створення і керування консалтинговою компанією. Надання професійної консалтингової допомоги керівникам і фахівцям у досягненні особистих і професійних цілей, на основі особистісних ресурсів і розвитку можливостей:
-
Консалтингове забезпечення у вирішенні складних бізнес-завдань власниками і керівниками малого та середнього бізнесу, промислових підприємств. Більше 2000 годин індивідуальних і корпоративних коуч-сесій.
-
Розробка і впровадження більш 300 бізнес-кейсів з досягнення високих результатів у роботі та кар'єрного росту для початківців керівників вищої, середньої ланки.
-
Навчання більше 500 менеджерів середньої та вищої ланки кадрового резерву компаній різних сфер економіки.
3.Проведение 20 бізнес-семінарів для підприємців у 15 містах Іркутської області в 2011 році за авторською програмою "Організація і управління бізнес-проектом у сфері малого та середнього підприємництва" на замовлення Міністерства економічного розвитку Іркутської області.
4. Розробка і створення спільного з органами державної влади, вищою школою та консалтинговими компаніями проекту "Сибірський центр розвитку бізнес-технологій" (Красноярськ) в 2012 році.
РОЗРОБЛЕНІ ТРЕНІНГОВІ ПРОГРАМИ:
"Практикум керівника: технологія та інструменти ефективного організаційного управління підприємством"
"Організація часу: від особистої ефективності до зростання прибутку компанії"
"Створення та управління стратегією розвитку проекту"
"Оцінка та аналіз зовнішнього і внутрішнього середовища підприємства. Постановка довгострокових і короткострокових цілей"
"Управління персоналом: оцінка та розвиток"
"Технологія управління ресурсами: матеріальними, нематеріальними, людськими. Зниження витрат"
"Управління змінами: формування стратегії та впровадження на всіх рівнях проекту"

Відгуки про лікаря Бєлік Олена

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук