Медичний порталЛікаріКиївПедіатрБекетова Галина Володимирівна
Бекетова Галина Володимирівна

Бекетова Галина Володимирівна

Педіатр Терапевт

Медична мережа "Добробут"
Київська область, Київ
Підрозділ "Дитяча клініка" Медичної мережі "Добробут", вул. Татарська, 2-Е
Стаж роботи:
36 років
+38 (044) 495-28-88
Сховати карту

Про лікаря

Фахівець у галузі підліткової терапії. Доктор медичних наук (2003), професор (2006). Завідувач кафедри дитячих і підліткових захворювань Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, Заслужений лікар України, Головний позаштатний спеціаліст МОЗ України за фахом "Підліткова терапія" (з 2010 р.).

Народилася 1959 року.

З відзнакою закінчила педіатричний факультет Київського медичного інституту імені О.О. Богомольця (1982). Достроково закінчила очну аспірантуру на кафедрі педіатрії № 3 Київського інституту удосконалення лікарів (нині кафедра дитячих і підліткових захворювань НМАПО імені П.Л. Шупика) і працювала асистентом (з 1992 р.), доцентом (з 1994 р.), професором (з 2006 р.), завідувачем цієї ж кафедри (з 2008 р.).

Г.В. Бекетова захистила докторську дисертацію на тему: "Клініко-патогенетичне обґрунтування диференційованої терапії хронічних гастродуоденітів у дітей (клініко-експериментальне дослідження)" (2003).

Пріоритетними науковими напрямами, які розвивають співробітники кафедри під керівництвом професора є дитяча гастроентерологія, перинатологія, пульмонологія та підліткова медицина. Проводиться науково-дослідна робота з впровадження нових методів діагностики та лікування хронічних гастродуоденітів, асоційованих з хелікобактерно-кандидо-герпетичною інфекцією, з секреторно-моторними порушеннями, експериментально та клінічно розробляються підходи до корекції перинатальних уражень центральної нервової системи у дітей, впроваджені нові підходи до лікування гострих стенозуючих ларинготрахеїтів у дітей з застосуванням нанотехнологій. У співпраці з Інститутом корекційної педагогіки Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова МОН України обґрунтовано та розроблено систему медико-психолого-педагогічної реабілітації дітей та підлітків з психосоматичною патологією і психофізичними вадами розвитку. Новим напрямком наукових досліджень кафедри є вивчення особливостей психофізичного розвитку дітей, які народилися в результаті застосування допоміжних репродуктивних технологій.

Г.В. Бекетова є автором понад 200-т науково-методичних праць: з них одна монографія (Італія), п'ять навчальних посібників, п'ять збірників тестів, 25 навчальних планів і програм (у тому числі циклів, що стосуються здоров'я дітей підліткового віку), 18 деклараційних патентів на винахід, 20 раціоналізаторських пропозицій. Член редколегії збірника наукових праць Соціально-психологічні проблеми тифлопедагогіки.

Професор брала участь у підготовці семи інформаційних листів, семи нововведень, впроваджених у практичну роботу лікувально-профілактичних закладів України.

З 2010 р. науковець є Головним позаштатним спеціалістом МОЗ України за фахом "Підліткова терапія".

За ініціативи Г.В. Бекетової, за підтримки Міжнародного дитячого фонду ЮНІСЕФ, МОЗ України та НМАПО імені П.Л. Шупика в Києві в 2010 р. створено клініку. За активного сприяння професора вперше в Україні на кафедрі дитячих і підліткових захворювань проводяться дистанційні цикли тематичного удосконалення лікарів з використанням можливостей телемедицини.

Відгуки про лікаря Бекетова Галина Володимирівна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук