Медичний порталЛікаріКиївТерапевтБегаль Ірина
Бегаль Ірина

Бегаль Ірина

Терапевт

Медичний центр "МедіАн"
Київська область, Київ
Медичний центр "МедіАн", вул. Фрунзе, 102
Стаж роботи:
7 років
+38 (044) 331-12-93,
+38 (044) 331-99-20,
+38 (044) 331-38-25
median@ukr.net
Сховати карту

Про лікаря

У 2011 році закінчила  навчання на медичному факультеті НМУ імені О.О.Богомольця за спеціальністю "лікувальна справа"; отримала диплом з відзнакою.

Серпень 2011 – січень 2013 р. – проходження інтернатури за спеціальністю "Медицина невідкладних станів" на базі НМУ імені О.О. Богомольця; заочний цикл інтернатури - на базі КМСШМД, підстанція № 12. Отримала сертифікат за спеціальністю "лікар невідкладних станів".

З лютого 2013 року працюю на посаді лікаря швидкої та невідкладної медичної допомоги КМСШМД, п/с № 12.

Сфера професійних інтересів: невідкладна кардіологія (гострий коронарний синдром, пароксизмальні порушення серцевого ритму, гіпертонічні кризи, раптова серцева смерть), пульмонологія, клінічна фармакологія, неврологія та ін..

Практичні вміння: сучасні методи діагностики, надання невідкладної допомоги та лікування хворих з гострою серцево-судинною патологією (інфаркт міокарду, нестабільна стенокардія, порушення серцевого ритму та провідності, ускладнені та неускладнені гіпертонічні кризи); невідкладні стани в педіатрії (гіпертермічний синдром, судоми, інфекційні захворювання), неврології, хірургії, гінекології, терапії та ін.; реєстрація та аналіз ЕКГ, виконання в/в, в/м, п/ш ін’єкцій, виконання сучасних протоколів з реанімації та інтенсивної терапії.

У квітні 2013р. закінчила курси з медичної англійської мови при Українській Медичній Раді (сертифікат додається)

Постійно відвідую лекції, конференції, симпозіуми з кардіології, в т.ч. і з міжнародною участю; засідання Українського товариства кардіологів на базі ННЦ ім. Стражеска; засідання Українського терапевтичного товариства; проходжу курси з ЕКГ-діагностики.

Відгуки про лікаря Бегаль Ірина

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук