Медичний порталЛікаріКременчукУрологБеділо Микола Васильович
Беділо Микола Васильович

Беділо Микола Васильович

Уролог

Медичний центр "Віком"
Полтавська область, Кременчук
Медичний центр "Віком", вул. Першотравнева, 43А
Стаж роботи:
46 років
+38 (05366) 2-90-37
+38 (05366) 2-51-63
Сховати карту

Про лікаря

Лікар -уролог 1 категорії .

Основні мої інтереси і практичний досвід в урології зосереджені на патології передміхурової залози і сечового міхура.

Сучасна урологія є однією з найбільш динамічно розвиваються галузей медицини . Масштабні епідеміологічні дослідження з включенням десятків тисяч пацієнтів дозволили встановити основні закономірності виникнення і особливості поширення нефролітіазу , доброякісної гіперплазії передміхурової залози , імпотенції , безпліддя та інших хвороб , що мають величезне соціальне значення.

Сьогодні розробка і виробництво обладнання , інструментарію та аксесуарів для діагностики та лікування урологічних захворювань переживає період небувалого злету . І основну увагу в цьому розвитку приділяється доброякісної гіперплазії передміхурової залози , хронічного циститу , хронічного простатиту , сечокам'яної хвороби , нетримання сечі у жінок і еректильної дисфункції.

Методи лікування саме цих хвороб найбільш представлені в моїй практиці і успішно реалізовані в лікувально - діагностичному центрі " Квантова медицина" .

Для поліпшення якості ранньої діагностики та своєчасного лікування хвороб у населення , недостатньо тільки організаційних , інформаційних медичних заходів з боку держави. Потрібно і участь у своєму здоров'ї і самого населення. Коли кожен з нас буде ставитися до свого здоров'я , як до капіталу , який потрібно зберігати і примножувати , коли ми усвідомлюємо всю необхідність здорового способу життя , профілактичних оглядів у фахівця , раннього звернення до лікаря при перших симптомах недуги , тільки тоді можна буде досягти реальних результатів у зміцненні , збереженні свого здоров'я.

Важливо відзначити , що поява високих технологій діагностики , лікування та їх зростаючої вартості привнесли в охорону здоров'я ряд нових проблем , в тому числі і морально - етичного властивості , пов'язаних з наявністю і доступністю медичних послуг для всіх верств населення.

При цьому як би не змінювався вигляд медицини під впливом науково -технічного прогресу , в усі часи головними чинниками зцілення хворого були і залишаться професійна підготовка , етичні та людські якості лікаря .

Відгуки про лікаря Беділо Микола Васильович

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук