Медичний порталЛікаріХарківПсихологБатков Володимир Іванович
Батков Володимир Іванович

Батков Володимир Іванович

Психолог

Стаж роботи:
42 роки
+38 (057) 75-57-967
psyholog_o@mail.ru

Про лікаря

Освіта
З 1972 по 1977 році навчався та закінчив відділення психології Харківського державного університету ім.каразіна.

Досвід психологічної практики
З 1976 року працював в НДІ неврології і психіатрії, у відділенні психіатрії та дитячої психоневрології, науковий співробітник Інституту академії медичних наук.

Основні обов'язки - діагностика порушень в роботі мозку у дітей з підозрами на психіатричні та неврологічні діагнози.
Тоді ж почав приватну практику як особистісний і сімейний психолог, основний напрямок - консультування сімей, які мають дітей з порушеннями розвитку і неврологічними проблемами. Допомога у створенні навчального простору, умінні прийняти нову ситуацію, подолати стрес, навчиться бути для своєї дитини вчителем.

З 2005 року почав приватну практику за напрямом гештальт-терапії, тілесної терапії, поведінкової терапії. Отримані знання та вміння використовую для допомоги сім'ям у вихованні дітей, подолання стресів і труднощів при розлученні, зміну сімейної ситуації (смерть одного з батьків, прихід у сім'ю вітчима, мачухи, поява дитини тощо).

У вирішенні якихось проблем я можу допомогти

1.проблеми у відносинах з протилежною статтю.

Це можуть бути як проблеми в сім'ї між подружжям, недолік взаєморозуміння, претензії до чоловікові (дружині), також це можуть бути більш глобальні проблеми, коли людина не може зав'язати відносин з протилежною статтю або довгостроково їх підтримувати.

На таких консультаціях ми розбираємо з клієнтом, що ж саме в його поведінці, думках, почуттях заважає йому бути щасливим, мати щасливі відносини. Можливо, Ви неправильно реагуєте на деякі обставини життя або у Вас є страхи і сумніви, які стримують Вас і не дають Вам розкритися у відносинах зі своєю половинкою. Пам'ятайте, що все це можна вирішити, не давайте Вашим власним страхам і комплексам зробити Вас нещасними, зруйнувати вже наявні відносини.

1.Минимизировать проблеми при розлученні.

В першу чергу при розлученні страждають діти і, природно, будь-які претензії батьки не пред'являли один одному, якщо вони піклуються про дітей, то постараються зробити так, щоб діти постраждали мінімально. Часто дітям доводиться допомагати знімати стрес, запобігати розвиток неврозу (або вже допомагати, коли розвинувся невроз), комплексу неповноцінності, зниження самооцінки дитини та ін. Такі консультації проводяться мною спільно з дитячим психологом.

Крім того, відбувся вже розлучення або вся справа йде до нього, важливо розібратися, які саме причини призвели до цієї події. На одних емоціях можна багато дров наламати, як у цих, так і в подальших відносинах.

1.Также як особистий психолог, я раджу своїм клієнтам навчитися знімати стрес (це стосується не тільки сімейних відносин, а будь-якій ситуації в житті), навчаю, як можна розслабитися, перемкнути увагу з роботи на сім'ю або хобі, друзів, інші інтереси в житті; як навчитися вирішувати проблеми, не вдаючись до алкоголю і інших залежностей.
2.Помощь при депресіях, неврозах, залежності, страхи, фобії. Слід звернути увагу, що ЛІКУЄ подібні проблеми лікар-психіатр, я ж, як психолог, надаю супутню допомогу, допомагаю скорегувати проблеми, які можуть призвести до подібних станів.
3.Детско-батьківські взаємини.

Консультації з питань виховання проводяться спільно з дитячим психологом. Ми допомагаємо батькам розібратися з проблемами неслухняності та інших проблем у поведінці дитини. Окремо є програма навчання батьків з подолання дитячих істерик, агресивної поведінки. Спробувавши на консультації різні способи реагування на неадекватну поведінку дитини, батько може потім правильно подолати в житті така поведінка дитини.

Відгуки про лікаря Батков Володимир Іванович

До цього лікаря, коментарі поки тільки на Російській мові.
Переглянути коментарі Російською мовою

Додати відгук