Медичний порталЛікаріКиївПедіатрБарзилович Анастасія Дмитрівна
Барзилович Анастасія Дмитрівна

Барзилович Анастасія Дмитрівна

Педіатр Алерголог

Клініка "Оберіг"
Київська область, Київ
Клініка "Оберіг", вул. Зоологічна, 3, корпус "B"
Стаж роботи:
17 років
+38 (044) 390-03-03
+38 (044) 495-62-31
3900303@oberig.ua
Сховати карту

Про лікаря

Кандидат медичних наук
Завідуюча педіатричної служби.
Напрями: Вакцинація (щеплення для дорослих і дітей)
Я з відзнакою закінчила 4-й медичний факультет Національного медичного університету ім. А.А. Богомольця у 2001 році. Крім базового педіатричного освіти пройшла спеціалізацію з алергології.
Відразу після закінчення університету працювала дільничним педіатром. Протягом 2003-2006 років навчалася в аспірантурі на базі кафедри педіатрії № 1 НМУ ім. А. А. Богомольця. У 2006 році захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю "педіатрія". З цього ж року працюю асистентом кафедри педіатрії № 1 Національного медичного університету, викладаю для студентів англомовної форми навчання.
Маю досвід діагностики та лікування хворих з різними соматичними захворюваннями, займаюся веденням дітей з моменту народження, проводжу профілактичні щеплення.
Вважаю, що лікувати важливо, але завжди трохи пізно. Найкраще, що може зробити лікар - це не допустити розвитку захворювання. Цим принципом я завжди керуюся в лікуванні пацієнтів. У вільний від роботи час люблю читати книги, причому віддаю перевагу "справжні" паперові книги - подобається їх запах, люблю перегортати сторінки. Мене дуже захоплюють подорожі, правда останнім часом мені це рідко вдається. Дуже люблю кішок - сама маю чотирьох. Але найбільше я люблю свою роботу - просто не можу уявити себе в чомусь іншому. Люблю "ростити" дітей, коли мої пацієнти зі мною стають дорослими.
Вважаю, що найбільша цінність у житті - це люди, які нас оточують.

Відгуки про лікаря Барзилович Анастасія Дмитрівна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук