Медичний порталЛікаріКиївНеврологБартош Ірина Петрівна
Бартош Ірина Петрівна

Бартош Ірина Петрівна

Невролог Рефлексотерапет

Клініка "Доктор Бартош"
Київська область, Київ
Клініка "Доктор Бартош", вул. Олени Пчілки, 5
Стаж роботи:
31 рік
+38 (044) 332-60-94
irina@bartosh.com.ua
Сховати карту

Про лікаря

лікар - рефлексотерапевт, має вищу медичну освіту. Закінчила Буковинську медичну академію, і інтернатуру за спеціальністю терапія в 1987р
Бартош І. П. є фахівцем як у галузі медичних наук, так і нетрадиційної медицини, а саме: неврологія, рефлексотерапія, акупунктура, су-джок терапія, гомеопатія, мікрокінезітерапія, техніка міофасціального релізу і структурального баллансе (Anatomy Trains, James Earls)
Стаж її роботи бере початок з 1987р. За цей час кількість пацієнтів вже становить кілька тисяч чоловік.
Вона також володіє унікальними методами лікування, які використовуються для лікування захворювань опорно-рухового апарата, вегето-судинної дистонії, дитячого церебрального паралічу, родових травм у дітей.
Займаючись багато років лікарською практикою, в різноманітних напрямках медицини, Бартош І. П розробила авторські методики лікування та діагностики захворювань. Її власні методи лікування виявилися ефективні при лікуванні вегето-судинної дистонії, опорно-рухового апарату, дитячого церебрального паралічу, родових травм у дітей і не має аналогів в Україні.
Бартош І. П має два патенти на винаходи: "способ Відновлення порушеннях функцій організму Шляхом нормалізації ДІЯЛЬНОСТІ вегетатівної нервової системи", "способ Лікування Хворов дитячим церебральному паралічем"
Велика увага вона приділяє питанням правильної постави, психології, психотерапії і має власні розробки в цій області.
Бартош І. П. неодноразово брала участь у телепередачах таких як, "Український вимір" (Перший Національний канал), "живити у лікаря" (Новий канал), "36,6" (канал КДР ТРК), "Ранок з Інтером" ( канал Інтер), "Країна порад" (канал Тоніс), "Провокатор" (канал ICTV), "Думка експерта" (канал UBR) та інших ...

Відгуки про лікаря Бартош Ірина Петрівна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук