Медичний порталЛікаріКиївХірургБарна Іван Євгенович
Барна Іван Євгенович

Барна Іван Євгенович

Хірург Судинний хірург

ДУ "Національний інститут хірургії та трансплантології ім.О.О. Шалімова" НАМН України
Київська область, Київ
ДУ "Національний інститут хірургії та трансплантології ім.О.О. Шалімова" НАМН України, вул. Героів Севастополя, 30
+38 (044) 454-20-31
i.barna@shalimov.org
Сховати карту

Про лікаря

В 1999 році закінчив Тернопільську державну медичну академію ім..О.Я.Горбачевського.

З 1999 по 2001 проходив інтернатуру по загальній хірургії на базі Національного інституту хірургії та трансплантології ім..О.О.Шалімова та Житомирської обласної лікарні.

З 2001 по 2002 працював хірургом в центральній районній лікарні м.Коростишева Житомирської області та консультантом імунологічного центру "Віра-Надія" м. Києва.

З 2002 по 2006 навчався в клінічній ординатурі в відділенні магістральних судин на базі Національного інституту хірургії та трансплантології ім..О.О.Шалімова.

З 2006 року працює на посаді лікаря хірурга відділу мікросудинної та пластичної хірургії Національного інституту хірургії та трансплантології ім..О.О.Шалімова.

Спеціалізація – судинна хірургія, перша категорія.

Сфера професійних інтересів - захворювання периферичних судин кінцівок  (дистальні форми ураження, облітеруючі захворювання артерій верхніх та нижніх кінцівок, нейросудинний компресійний синдром торакального виходу верхніх кінцівок, посттромбофлебітична хвороба, хронічна венозна недостатність, варикозна хвороба). екстренна та планова мікрохірургічна допомога при відривахтаушкодженнях сегментів кінцівок та їх наслідки.

Відгуки про лікаря Барна Іван Євгенович

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук