Медичний порталЛікаріКиївГастроентерологБараненко Віталій Михайлович
Бараненко Віталій Михайлович

Бараненко Віталій Михайлович

Гастроентеролог Терапевт

Клініка "Оберіг"
Київська область, Київ
Клініка "Оберіг", вул. Зоологічна, 3, корпус\"B\" Клініка сімейної медицини "Здравиця", вул. Старонаводницька, 13, прим. 126 В
Стаж роботи:
35 років
+38 (044) 390-03-03
+38 (044) 495-62-31
+38 (044) 220-13-12
+38 (044) 220-16-20
info@oberigclinic.com
info@zdravitsa.com.ua


Сховати карту
Інші місця роботи:
Клініка "Оберіг"
вул. Зоологічна, 3
Клініка сімейної медицини "Здравиця"
вул. Старонаводницька, 13, прим. 126 В в бук.А, секція Д

Про лікаря

Заслужений лікар України
Напрямки: гастроентерологія, терапія
Професію лікаря я отримав в Одеському медичному інституті ім. Пирогова (нині - Одеський національний медичний університет), на кафедрах якого відчувалися традиції легендарного Новоросійського університету, особливо у високих вимогах до рівня знань випускників. Тому, коли переїхав до м. Києва працювати, при проходженні інтернатури по терапії на базі Київського медичного університету ім. А.А. Богомольця, недоліку в підготовці не відчув, за що вдячний своїм вчителям.
У 2003 році крім спеціальності "терапія", яку я освоїв у Київській Національній академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика, отримав спеціальність "гастроентерологія". Успішно лечу вірусні гепатити, особливо вірусний гепатит "С", беру участь у конференціях лікарів-інфекціоністів, щоб мати інформацію про останні досягнення в цій області, маю відповідні сертифікати. Брав участь у національних та міжнародних конференціях по терапії та гастроентерології, "Фальк-симпозіумах". Співавтор кількох друкованих наукових праць. З 2009 року маю звання Заслуженого лікаря України.
З 1983 року протягом 17 років працював в медсанчастині "Головкиївміськбуду" (змінено назву на МНПО "Медбуд"). Починав з посади терапевта, далі став завідуючим відділенням денного стаціонару, лікарем-ординатором терапевтичного стаціонару, заступником головного лікаря з медичної частини, завідувачем терапевтичним відділенням, завідувачем гастроентерологічним відділенням. Незважаючи на те, що кілька років обіймав адміністративну посаду, завжди мав схильність до лікувальної роботи безпосередньо з хворими, і ніколи її не залишав. З 2010 по 2012 рік працював головним лікарем приватної клініки Києва, брав активну участь в її організації "з першого лікаря (ким був сам) і першого хворого" до багатопрофільного медичного закладу, який має зараз своїх вдячних пацієнтів.
Незважаючи на те, що маю спеціальність "гастроентерологія", в якій вдається бути корисним людям, основною своєю спеціальністю вважаю терапію. Тому що вона дає можливість більш широко дивитися на проблему хворого, аналізувати її, враховуючи знання та досвід, а значить - і більш імовірно встановлювати діагноз. Робота в клініці "Оберіг" на посаді лікаря-терапевта дає мені можливість допомагати хворим більш ефективно, використовуючи унікальний потенціал сучасного діагностичного обладнання, а також підтримку команди колег-фахівців, де кожен лікар - особистість.

Відгуки про лікаря Бараненко Віталій Михайлович

До цього лікаря, коментарі поки тільки на Російській мові.
Переглянути коментарі Російською мовою

Додати відгук