Медичний порталЛікаріКиївНефрологБаньковська Олена Семенівна
Баньковська Олена Семенівна

Баньковська Олена Семенівна

Нефролог

Медичний центр "МедіАн"
Київська область, Київ
Медичний центр "МедіАн", вул. Фрунзе, 102
Стаж роботи:
24 роки
+38 (044) 331-12-93,
+38 (044) 331-99-20,
+38 (044) 331-38-25
median@ukr.net
Сховати карту

Про лікаря

Лікар нефролог вищоі категоріі.

Закінчила Вінницький медичний інститут(університет) у 1992 році за спеціальністю лікувальна справа. 1992-1994рр.-інтернатура за фахом терапія. З 1994 року по 2003 рік працювала районнім нефрологом та дієтологом Ямпільськоі районноі лікарні Вінницькоі області. З 2003 року працює районним нефрологом Дарницького району м.Києва. Має досвід роботи лікарем нефрологом відділення гемодіалізу Олександрівськоі міськоі лікарні м.Києва – 2010-2011рр.      

Лікар нефролог Баньковська О.С. успішно лікує та має достатній досвід у лікуванні таких захворювань сечовивідноі системи як: інфекціі сечовивідних шляхів, гострий та хронічний пієлонефрит, гломерулонефрит, нефропатіі (діабетична, гіпертонічна, дизметаболічна,подагрична, ревматична та інші), гострий та хронічний цистит, сечосольовий діатез, сечокам;яну хворобу, гостру та хронічну ниркову недостатність та інші захворювання. Лікар нефролог Баньковська має великий досвід лікування сечокам;яноі хвороби, сечосольового діатезу, особливу увагу  у лікуванні цієі поширеноі патологіі нирок приділяє  профілактиці утворення нових конкрементів, що дає змогу досить часто уникнути оперативного втручання.

Лікар рекомендує різні схеми лікування сечокам;яноі хвороби а також дієту з урахування типу конкрементів-оксолатні, уратні, фосфатні та інші. До кожного хворого лікар Баньковська О.С. має індивідуальний підхід, враховує різні фактори для своєчасноі діагностики та лікування. У своій практиці використовує нові методи діагностики та лікування хвороб сечовивідноі системи. Вона є активним учасником різних науковопрактичних конференцій, членом Украінськоі Ассоціаціі нефрологів.

Відгуки про лікаря Баньковська Олена Семенівна

До цього лікаря, коментарі поки тільки на Російській мові.
Переглянути коментарі Російською мовою

Додати відгук