Медичний порталЛікаріКиївОртопедБакшун Світлана Володимирівна
Бакшун Світлана Володимирівна

Бакшун Світлана Володимирівна

Ортопед Травматолог

Клініка "Оберіг"
Київська область, Київ
Клініка "Оберіг", вул. Зоологічна, 3
Стаж роботи:
27 років
+38 (044) 390-03-03
+38 (044) 495-62-31
3900303@oberig.ua
Сховати карту

Про лікаря

В 1990году я закінчила Київський медичний інститут імені О.О.Богомольця за спеціальністю "педіатрія". З великим бажанням повернулася працювати лікарем ортопедом-травматологом в Київський науково-дослідний інститут ортопедії та травматології, де працювала медичною сестрою до надходження в медінститут, і впродовж чотирьох років мала можливість удосконалюватися як лікар ортопед-травматолог під керівництвом провідних професорів. Набуті знання та практичні навички використовувала в подальшому, працюючи у медичному науково-практичному об'єднанні "Медбуд" протягом 15 років в специализированности ортопедо-травматологічному відділенні з лікування травм, наслідків травм та вроджених вад розвитку опорно-рухового апарату у дітей і дорослих методом чрескостного остеосинтезу апаратом Ілізарова. За час своєї професійної діяльності неодноразово проходила курси підвищення кваліфікації та тематичне удосконалення з ортопедії і травматології в Київській медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика.
Вважаю найбільш ефективним в лікуванні більшості травматологічних і ортопедичних хворих - лікування методом чрескостного остеосинтезу апаратом Ілізарова, оскільки цей метод дає можливість при найбільш точному зіставленні кісткових відламків зберегти неушкодженими м'які тканини, м'язи, сухожилля і найголовніше - це стабільна фіксація і збереження функції кінцівки, а також немає необхідності в повторній операції для видалення металевого фіксатора з кістки після досягнення консолідації.
Як у професійному, так і в повсякденному житті намагаюся завжди доброзичливо, з любов'ю і повагою ставитися до людей, незважаючи на різні обставини.

Відгуки про лікаря Бакшун Світлана Володимирівна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук