Бадюл Павло Олексійович

Бадюл Павло Олексійович

Пластичний хірург Комбустіолог (опіки)

Дніпропетровський центр термічної травми і пластичної хірургії
Дніпропетровська область, Дніпропетровськ
Дніпропетровський центр термічної травми і пластичної хірургії, пр.-т Калініна, 53
Стаж роботи:
15 років
+38 (0562) 36-14-35
Сховати карту

Про лікаря

Пластичний хірург, комбустіолог вищої категорії, кандидат медичних наук.

Закінчив Дніпропетровську медичну академію в 2001 році.

З 2001 по 2003 рік пройшов інтернатуру за спеціальністю "хірургія" на кафедрі факультетської хірургії та хірургії інтернів Дніпропетровської державної медичної академії, під керівництвом професора Березницького Я.С.

З 2003 року працює у Дніпропетровському центрі термічної травми і пластичної хірургії, під керівництвом професора Слесаренко С.В.

У 2006 пройшов навчання в Ярославської державної медичної академії на курсі "Естетична пластична хірургія" під керівництвом д.м.н. професора К.П.Пшеніснова, одного з засновників та сертифікованих членів ОПРЕХ, члена кореспондента Американського товариства пластичних хірургів. По закінченні здобув кваліфікацію за фахом - пластична, естетична хірургія.

У 2009 році захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю хірургія. Напрямок дисертації пов'язано з пластичним закриттям ранових дефектів.

У 2011 році сертифікований і атестований на циклі спеціальної підготовки "Пластична та реконструктивна хірургія" згідно з наказом МОЗ України № 210 від 02.04.2009 "Про удосконалення пластичної и реконструктівної хірургічної допомоги населенню України".

 

Член European Burns Association (EBA), Всеукраїнської Асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів (ВАПРЕХ), Асоціації антиейджинг, гендерної та превентивної медицини.

Постійно бере участь з доповідями на міжнародних конференціях і з'їздах, присвяченим термічній травмі, реконструктивної та пластичної хірургії.

Автор і співавтор 50 наукових публікацій у спеціалізованих медичних журналах та збірниках, трьох авторських свідоцтв.

Відгуки про лікаря Бадюл Павло Олексійович

До цього лікаря, коментарі поки тільки на Російській мові.
Переглянути коментарі Російською мовою

Додати відгук