Медичний порталЛікаріКиївПсихологБабюк Аліса Володимирівна
Бабюк Аліса Володимирівна

Бабюк Аліса Володимирівна

Психолог

Психологічний центр "Відновлення"
Київська область, Київ
Психологічний центр "Встановлено", вул. Боггоутовськая 36
Стаж роботи:
13 років
+38 (044) 353-66-15
info@vostanovlenie.kiev.ua
Сховати карту

Про лікаря

ПУ ім.Драгоманова, факультет практичної психології
УЄСБ, факультет психологічного консультування та душпастирства
МГІ, Київське представництво, гештальт-терапевт. Провідні тренери: Бичкова А.М., Філіпенко В.В.
Групова психотерапія в рамках гештальт-підходу. Провідні тренери: Кулішова В., Кулішов В., Повереннова А., Тадика Т., Калітіевская Є., Хломов Д.
Гештальт-терапія
У 15 років я вперше потрапила до психолога. У 16 років пішла вчитися на психолога. У 18 років зважилася прийняти першого клієнта. У 19 років почала своє знайомство з гештальт-терапією. У 20років почала працювати в центрі психологічного консультування. У 22 роки почала свою приватну практику. У 25 років відкрила центр "Відновлення". У 28 років почала навчати веденню терапевтичних груп і гештальт-терапії.
Працюю з дорослими чоловіками і жінками, підлітками, сім'ями.
Я не працюю з дітьми, бо вірю, що стан дитини залежить на 100% від емоційного стану батьків. Не працюю з психічно хворими людьми. Не працюю з хімічними залежностями: алкоголь, наркотики. Я не займаюся гіпнозом і не позбавляють людей від проблем за один сеанс.
Я займаюся індивідуальним консультуванням, групової та індивідуальної псіхотерапіей.Провожу навчальні групи.
Працюю з психосоматичними розладами, особистісними проблеми, міжособистісними відносинами. Проблеми екзистенціального характеру: почуття самотності, ізольованості, втрати. Робота з кризами і травмамі.Псіхотерапія пар і сімей: робота з втратою контакту, близькості, розуміння у відносинах. Консультації з особистих питань: робота з внутрішньоособистісних конфліктів, проблемами, пов'язаними з самооцінкою, самовосприятием, самореалізацією. Кризові і тривожні стани: відчуття тривоги, страхи, депресії, нервове виснаження
Безоціночне ставлення, прийняття, щирість, увага до почуттів і до подій "тут і зараз".
Думаю, що найкращий інструмент у руках психотерапевта-це насамперед не техніки та методики, а досвід опрацювання своїх власних проблем. За цим вже більше 10 років я продовжую свою особисту психотерапію та супервізію. Другий інструмент-це здатність перебувати в глибокому, щирому діалозі з кожним клієнтом і будувати з ним свої унікальні неповторні відносини.
Я заміжня. Виховую сина Лева.

Відгуки про лікаря Бабюк Аліса Володимирівна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук