Медичний порталЛікаріКиївЕндокринологБабіна Галина Васільвна
Бабіна Галина Васільвна

Бабіна Галина Васільвна

Ендокринолог Терапевт

Медичний центр "Інститут Сімейної Медицини плюс"
Київська область, Київ
Київський міський центр серця, вул. Братиславська, 5-А; МЦ "Інститут Сімейної Медицини плюс", вул. Неманська, 6
Стаж роботи:
22 роки
+38 (044) 291-61-31
+38 (044) 513-24-46
+38 (044) 528-07-70
+38 (044) 592-15-99
info@heart.kiev.ua
Сховати карту

Про лікаря

Спеціалізацію з ендокринології проходила в аспірантурі в Інституті ендокринології та обміну речовин АМН України, працювала лікарем ендокринологом і науковим співробітником відділення профілактики та лікування цукрового діабету в Українському науково-практичному центрі ендокринної хірургії, трансплантації ендокринної органів і тканин МОЗ України.

Займається встановленням пристроїв для керованої корекції рівня цукру крові без насильства над собою і зниження якості життя! Має досвід ведення вагітності та пологів у жінок з ЦД 1 і 2 типів, що використовують дані пристрої. Володіє навичками установки і розшифровки результатів добового моніторування глюкози (CGMS).

Пратика заняття корекції ваги і розробки індивідуальних програм здорового харчування.

Брала участь у Міжнародних конференціях "Діабет і вагітність" і "Нові технології в діагностиці та лікуванні цукрового діабету" в 2008 і 2009рр з оглядовими доповідями про власний досвід застосування CGMS моніторингу в хірургічній практиці і помпової інсулінотерапії у вагітних з цукровим діабетом.

Основна діяльність: В даний час працює лікарем-ендокринологом в Інституті сімейної медицини, де займається діагностикою та лікуванням різних ендокринних захворювань, у тому числі у вагітних і плануючих вагітність жінок.

Відгуки про лікаря Бабіна Галина Васільвна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук