Медичний порталЛікаріКиївНеврологБабій Ігор Петрович
Бабій Ігор Петрович

Бабій Ігор Петрович

Невролог Ангіолог

Клініка здорових судин
Київська область, Київ
Клініка здорових судин, вул. Академіка Вільямса, 4
+38 (044) 467-63-89
Сховати карту

Про лікаря

Має 1 категорію з неврології та 2 категорію з організації та управління охороною здоров’я. Учасник медіапрограм: канал "1+1" "Справжні лікарі", канал "Сіті", канал "Тоніс"  "Лікар на зв’язку" та ін.

Закінчив Тартуський державний університет у 1992 році за фахом "лікувальна справа", Черкаський педагогічний інститут у 1983 році за фахом "фізичне виховання", з 2010 року здобуває освіту за магістерською програмою за фахом "медична психологія".

У практичній діяльності І.П. Бабій опанував такі спеціальності: лікар-невролог І категорії (2009 р.); лікар з функціональної діагностики (ЕЕГ, капіляроскопія, УЗДГ артерій та вен голови, артерій та вен верхніх і нижніх кінцівок, ЕКГ, транскраніальна електротерапія із зворотнім зв’язком); лікар-радіолог (УЗД щитоподібної залози, органів черевної порожнини, суглобів, зв’язок, хребта та м’яких тканин); лікар-організатор охорони здоров’я ІІ категорії (2007 р.); лікар-реабілітолог (кінезитерапія, мануальна терапія, масаж, рефлексотерапія, оцінка соматичного здоров’я).

Наукова робота: З 2004 року пошукач на здобуття ступеня кандидата медичних наук. Пролонговане наукове дослідження на тему "Діагностичні підходи та лікувальна тактика ведення хворих в апалічному синдромі"; 10 наукових статей за темою дисертації; співавтор 2 патентів у сфері психоневрології та нейрореабілітації; співавтор 2 підручників з ангіоневрології.

Відгуки про лікаря Бабій Ігор Петрович

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук