Медичний порталЛікаріКиївМамологАсланов Рагім Асланович
Асланов Рагім Асланович

Асланов Рагім Асланович

Мамолог Онколог Хірург

Медичний центр "Healthy&Happy"
Київська область, Київ
Медичний центр "Healthy&Happy", вул. Саксаганського, 39А
+38 (044) 501 02 03
info@hh.com.ua
Сховати карту

Про лікаря

Лікар хірург-онколог, мамолог першої категорії
Закінчив в 2003 році Азербайжанській медичний університет. Проходив курс інтернатури на кафедрі хірургії Київського національного медичного університету ім. А.А. Богомольця на базі міської клінічної лікарні № 12 м. Києва. Також курс спеціалізованої підготовки з медицини в клінічній ординатурі за спеціальністю онкохірургія на базі Національної Медичної Академії післядипломної освіти (НМАПО) ім. П.Л. Шупика. Проходив аспірантуру на кафедрі онкологія на базі Національної Медичної Академії післядипломної освіти (НМАПО) ім. П.Л. Шупика.
З 2005 року працює в Київській міській онкологічній лікарні лікарем-онкохірург у відділі абдомінальної хірургії. У клініці Healthy & Happy працює лікарем мамологом з 2007 року.
Володіє всіма методами лікування та діагностики передпухлинних, злоякісних новоутворень молочної залози, шкіри і органів черевної порожнини. Пріоритетні напрями - одномоментна пластика з ендопротезування молочної залози, при хірургічному лікуванні раку молочної залози.
Учасник багатьох українських конференцій з проблем в онкології. Автор публікацій (тез та статей в українських і закордонних джерелах).

Відгуки про лікаря Асланов Рагім Асланович

До цього лікаря, коментарі поки тільки на Російській мові.
Переглянути коментарі Російською мовою

Додати відгук