Медичний порталЛікаріХарківПсихологАртемчук Олексій Анатолійович
Артемчук Олексій Анатолійович

Артемчук Олексій Анатолійович

Психолог Невролог

Центр здоров'я доктора Артемчука
Харківська область, Харків
Центр здоров'я доктора Артемчука, вул. державинская, 38
+38 (057) 750-760-0
Сховати карту

Про лікаря

Позаштатний науковий співробітник ДУ " Інститут неврології , психіатрії та наркології АМН України " , канд. мед . наук , психіатр -нарколог , психотерапевт , послідовник А.Р. Довженка.

А.А. Артемчук народився 1 червня 1974 р. у м. Москві . У 1991 році він закінчив школу і почав свою трудову діяльність в якості лаборанта на кафедрі фізики Харківського медичного університету. З 1992 по 1998 рік навчався в цьому університеті на лікувальному факультеті з подальшою спеціалізацією з психіатрії , наркології і психотерапії протягом 1999 і 2000 рр. .

Як у творчого і вольової людини у Олексія Анатолійовича з'явилися прагнення до зростання в обраному серцем професії. З 2001 по 2007 рік він навчався в клінординатуру , а потім в аспірантурі при відділі профілактики і лікування алкоголізму ДУ " Інститут неврології , психіатрії та наркології АМН України " , де була запланована , виконана і захищена дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук на тему : "Формування терапевтичної ремісії в амбулаторних умовах у хворих залежних від алкоголю" - 2008 р (науковий керівник - професор А.І. Мінко ) .

Відгуки про лікаря Артемчук Олексій Анатолійович

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук