Медичний порталЛікаріКиївПсихологАрестович Олексій
Арестович Олексій

Арестович Олексій

Психолог

Психологічний Тренінг-Центр "Добро"
Київська область, Київ
Психологічний Тренінг-Центр "Добро", вул. Червоногвардійська, 12
trening@dobro-centr.com
Сховати карту

Про лікаря

У минулому - кадровий офіцер Збройних сил України . Капітан запасу . Службова діяльність була пов'язана з розробками в області оперативної психології, конфліктології та психології екстремальних ситуацій .

З 2000 р. проводжу тренінги та консультації в галузі групової психології, протистояння недобросовісним маніпуляціям, мистецтву спілкування, ораторському мистецтву, переговорним технікам, публічних виступів, акторської майстерності, психології соціальних контактів

Актор театру і кіно , телеведучий , творець курсу з навчання мистецтву драматичної імпровізації. Автор книги "Азбука Хирона. Початковий курс імпровізаційної драми".

Досвід роботи:

Розробляю і проводжу інші тренінги та консультації , орієнтовані на конкретну проблему замовника у сфері бізнес - комунікації та управління . Великий досвід роботи на керівних посадах на державній службі та у бізнесі.

Клієнти:
Deloitte & Touche (Україна) , PRP - Україна, Alpaca - BTL, Ізраїльський культурний центр в Україні , КДУ (факультет журналістики) , Агентство комерційної безпеки" 007 консалтинг", ТО "Чорний квадрат", SB Richard Ellis ( Україна ), IMB Group, Platinum Bank, Східно-Європейський інститут психології, ПРООН Україна і та інші.

Освіта:
Навчався в Одеському інституті сухопутних військ, Міжнародної мовній школі (Великобританія) , навчався у російській авторській школі глибинної психології "Людина серед людей", студент і ведучий риторичні клубу у Вищому інституті релігійних наук імені св. Фоми Аквінського (за фахом " богослов'я").

Відгуки про лікаря Арестович Олексій

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук