Медичний порталЛікаріКиївФлебологАхмад Махмуд Мустафійович
Ахмад Махмуд Мустафійович

Ахмад Махмуд Мустафійович

Флеболог Хірург Судинний хірург

ДУ "Національний інститут хірургії та трансплантології ім.О.О. Шалімова" НАМН України
Київська область, Київ
Київська обласна клінічна лікарня, вул. Багговутівська, 1; Національний Інститут хірургії та трансплантології ім. О.О.Шалімова АМНУ, вул. Героів Севастополя, 30
+38 (044) 483-12-21
m.ahmad@shalimov.org
Сховати карту

Про лікаря

Лікар  судинний хірург  вищої категорії, кандидат медичних наук. Народивсяв Йорданії 30 квітня 1970. У 1989 році приїхав до Радянського Союзу, де вивчав російську мову і в 1990 р. вступив до Національного медичного університету ім.А.А. Богомольця, на лікувальний факультет. Закінчив його в 1996 році. У тому ж році поступив у клінічну ординатуру в Інститут клінічної та експериментальної хірургії АМН України і закінчив у 1999 році. З цього моменту до цього дня працює хірургом відділення судинної хірургії.

Освіта:

В 2002році отримав другу категорію за спеціальністю загальної хірургії і пройшов спеціалізацію з судинної хірургії.

В 2004 році отримав першу категорію за спеціальністю судинної хірургії.

В 2008 році захистив у Інституті хірургії і трансплантології АМН України кандидатську дисертацію на тему "Діагностика та хірургічне лікування облітеруючого атеросклерозу артерій здухвинно-стегнового сегменту з врахуваннямструктурно гемодинамічних порушень.

В 2009 році отримав вищу категорію за спеціальністю судинноа хірургія.

З 2004 року член Європейської асоціації судинних та ендоваскулярних хірургів, дійсний член Української асоціації судинних хірургів, з моменту її організації. Співавтор і автор понад 32 професійних робіт з судинної хірургії та 5 патентів. Участь в багатьох міжнародних та місцевих конференціях з судинної хірургії. Завідувач відділенням судинної хірургії Обласної клінічної лікарні.

Відгуки про лікаря Ахмад Махмуд Мустафійович

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук