Медичний порталСтаттіВагітність. До чого сниться викидень та інші жахи

Вагітність. До чого сниться викидень та інші жахи

12.02.2015 00:00

Наша підсвідомість знаходить свій вихід саме уві сні. Все, що ми відчували протягом дня, думали, бачили і чули, відкладається в засіках свідомості, а вночі виходить назовні у формі різноманітних снів.

Під час вагітності психоемоційний стан жінки особливо нестабільний. Часті перепади настрою і емоційні скачки стають причиною того, що вночі майбутня мама може побачити як приємні, так і дуже страшні сни. Гарне запам'ятовування цих снів також спровоковано вагітністю, адже за ніч доводиться прокидатися по кілька разів. Через тиск плоду, у жінок з'являється біль внизу живота, турбують часті позиви в туалет, почуття тривоги і занепокоєння, які не дають спокійно спати. А нам відомо, що чим частіше переривається сон, тим краще ми запам'ятовуємо сни.

Чому сняться страшні сни

До чого сниться кошмар, якщо вагітність проходить нормально? Це питання турбує багатьох жінок. Фахівці пов'язують це явище з емоційним збудженням майбутньої мами, її страхами і побоюваннями з приводу пологів і дитини. Вагітність - період, коли в організмі жінки відбуваються сильні зміни її фізичного та емоційного стану. Осмислити все це і пропустити через свою свідомість практично неможливо, тому в нічний час, накоплена  інформація, намагається проникнути в голову у вигляді страхітливих картин.

Відомий психолог Патріція Гарфілд у своїй книзі «Жіноче тіло. Жіночі сни »запропонувала свою інтерпретацію снів вагітних жінок на різних термінах.

У будь-якому випадку варто пам'ятати, що емоційний спокій і комфорт допоможуть зробити вагітність сприятливою, як для мами, так і для малюка. Звичайно, переживати за свою майбутню дитину та її здоров'я властиво кожній мамі, але не варто перетворювати свої побоювання в параною. Якщо лікар-гінеколог не бачить причин для занепокоєння, то ви можете спати спокійно, насолоджуючись періодом очікування малюка.

Коментарі

У нас поки немає коментарів до цієї статті.

Додати коментар