Медичний порталСтаттіЩо лікує невропатолог, і які методи лікування використовує

Що лікує невропатолог, і які методи лікування використовує

12.03.2015 00:00

Невропатолог - це лікар, в обов'язки якого входить діагностика, профілактика та лікування захворювань центральної і периферичної нервової системи. Неврологія є дуже складним розділом медицини, адже людське тіло складається з тисяч нервових волокон. Будь-яке захворювання нервової системи може призвести до дуже неприємних наслідків, частина з яких має незворотній характер.

Багатьох може цікавити питання, чим відрізняється невропатолог від невролога? Відповідаємо - нічим. Це один і той самий лікар, просто кілька років тому відбулася зміна термінології.

Сьогодні неврологічні захворювання дуже сильно помолодшали і на прийомі у невропатолога все частіше можна зустріти молодих людей. Постійні стреси і життя в негативному інформаційному просторі погано позначаються на здоров'ї суспільства, і нервова система людей не витримує напруги. Крім цього, ніхто з нас не застрахований від захворювань, що не залежать від зовнішніх факторів.

Основні причини неврологічних захворювань криються у порушенні роботи нейронів та їх зв'язків. Або ж в інфекційних та неінфекційних захворюваннях запального характеру, що вражають головний і спинний мозок, відзначає невролог у Севастополі.

Найпоширенішою неврологічної проблемою серед населення, особливо у великих містах, відзначаються мігрені. Також часто зустрічається вегето-судинна дистонія і остеохондроз. Защемлення нервових волокон, наслідки струсу головного мозку, епілепсія, порушення кровообігу в мозку, інсульт і т.п. також входять в сферу інтересів невролога.

У випадку прояву дегенеративних станів нервової системи, таких як старечі деменції, хвороба Альцгеймера і Паркінсона, також необхідно звертатися до невропатолога.

Методи лікування неврологічних захворювань

Що саме лікує невропатолог - зрозуміло. Але якими ж методами можна лікувати такі складні захворювання

  1. Медикаментозне лікування. За допомогою різних препаратів, що позитивно впливають на здоров'я НС.
  2. Безмедикаментозні методи лікування. До таких належать дієти, фітотерапія, нетрадиційна медицина, голковколювання, масажі, мануальна терапія і т.п.
  3. Фізичні вправи. Сюди відносяться комплекси лікувальної та профілактичної фізкультури. Також до цієї групи можна віднести різні фізіотерапевтичні процедури.
  4. Методи хірургії. Використовуються лише у крайніх випадках, коли всі інші методи не принесли бажаного результату. Операції проводять лікарі-нейрохірурги.

Коментарі

У нас поки немає коментарів до цієї статті.

Додати коментар