Медичний порталСтаттіЩо лікує нефролог і з чим необхідно йти до нього на прийом

Що лікує нефролог і з чим необхідно йти до нього на прийом

02.03.2015 00:00

Якщо говорити коротко, то нефролог - це лікар, який займається лікуванням нирок. До його основних обов'язків входить діагностика, лікування та профілактика ниркових захворювань.

Направлення до нефролога отримують пацієнти, у яких були виявлені зміни в аналізах сечі, зокрема, наявність у ньому білка. На прийом до нефролога, як і до будь-якого іншого лікаря, рекомендується приходити заздалегідь підготовленим і, як мінімум, мати при собі загальний аналіз сечі, загальний аналіз крові, амбулаторну карту і результати попередніх обстежень, якщо такі є.

Важливо пам'ятати, що чим більше інформації про стан вашого здоров'я почує лікар, тим швидше він зможе визначити всю суть захворювання і призначити правильне лікування. Постарайтеся згадати, якими хворобами ви найчастіше хворіли у свідомому віці і в дитинстві. Особливо варто звернути увагу на ангіну, хронічний тонзиліт, цукровий діабет, гіпертонічну хворобу, перенесені інфекційні захворювання, такі як вірусний гепатит, або лептоспіроз. Всі ці захворювання могли спровокувати в нирках патологічні процеси. Для жінок, які народили важливою буде інформація про протікання вагітності і пологах. Цікавить наявність білка в сечі, рівень лейкоцитів, набряки, проблеми з артеріальним тиском. Для чоловіків важливою буде інформація про службу в армії.

Дуже добре буде, якщо звертаючись до нефролога Київ, пацієнт зверне увагу на свій артеріальний тиск. Робота нирок сильно впливає на регуляцію кров'яного тиску, тому за кілька днів до походу в клініку виміряйте його і покажіть записи на прийомі у лікаря.

Будьте також готові до питання про кількість добової сечі.

Дуже важливо дати лікарю повну відповідь на питання про прийом за останній час лікарських засобів. Деякі препарати можуть викликати токсичний медикаментозний вплив на ниркову тканину. Ці дані особливо важливі, якщо протягом тривалого часу ви приймали нестероїдні протизапальні препарати, або антибіотики.

Коментарі

У нас поки немає коментарів до цієї статті.

Додати коментар