Медичний порталСтаттіОстеохондроз - причина звернутися до невропатолога

Остеохондроз - причина звернутися до невропатолога

12.08.2015 00:00

Сидяча робота може бути дуже цікавою і максимально прибутковою, але є один її недолік, від якого страждає кожен офісний працівник - захворювання хребта. Як би ми не старалися, але тримати спину в правильному положенні по 8 годин 5 днів на тиждень (а можливо і більше) дуже складно. Вже через кілька місяців сидячої праці з'являється дискомфорт у шийному та поперековому відділах, який може стати сигналом до розвитку остеохондрозу. При перших же симптомах рекомендується звернутися до мед. центру у вашому місті.

Остеохондроз вражає міжхребцеві диски і часто призводить до їх руйнування. В останні роки захворювання зустрічається дуже часто і стає причиною майже 80% болів у спині. Людину турбує відчуття скутості, її рухливість обмежується, в хребті з'являється біль тупого або гострого характеру. У разі поразки остеохондрозом шийного відділу може порушуватися мозковий кровообіг. На пізніших стадіях частіше відчуваються хребетні болі, які посилюються при тривалому сидінні у нерухомій позі, або виконанні фізичних вправ. Такі дії можуть призвести до утворення грижі хребетного диска. Вражений відділ деформується і набуває яскраво вираженого характеру, з'являється кіфоз або лордоз.

Причини і лікування захворювання

Пацієнтам з остеохондрозом відомо, що його лікує невропатолог. Точні причини хвороби досі не з'ясовані до кінця, тому лікарі називають кілька версій. Серед основних: спадкова схильність, поганий обмін речовин, відсутність фізичної форми. Грижа спинного диска з'являється в результаті тривалих фізичних навантажень. Так, чим слабкіший у людини її м'язовий корсет і спинні диски, тим вірогідніший розвиток захворювання.

Визначити причину остеохондрозу буває складно через те, що від нього страждають не тільки люди похилого віку, а й молодь, що віддає перевагу пасивному способу життя. В результаті досить важко призначити правильне лікування, яке дасть позитивні результати.

Для лікування остеохондрозу можуть застосовуватися масажні методи, мануальна терапія, лікарська і фізіотерапія.

Коментарі

У нас поки немає коментарів до цієї статті.

Додати коментар