Медичний порталСтаттіОсобливості роботи лікаря-імунолога

Особливості роботи лікаря-імунолога

24.06.2015 00:00

З моменту появи медичних препаратів, віруси і бактерії мутували, намагаючись їм протистояти. Щорічно з'являється безліч нових збудників, тому імунній системі організму не завжди вдається впоратися із захворюваннями. Саме над вирішенням даної проблеми і працює лікар-імунолог.

Наука імунологія намагається вивчити, як наш організм реагує на різні антигени, механізми реакцій і їх походження, перебіг і кінцевий результат. Ця наука не схожа на інші і, в першу чергу, відрізняється своїми стрімкими темпами розвитку. Її основні принципи змінюються дуже швидко і тому про стабільність в імунології говорити дуже складно.

Що лікує лікар-імунолог?

Пацієнтами імунолога зазвичай стають люди із захворюваннями імунної системи. У сферу його лікарських обов'язків входить лікування та профілактика цих захворювань, контроль над їх протіканням і вплив на людський організм. Крім цього імунологи активно співпрацюють з ученими, і саме на основі їх знань розробляється більшість вакцин і щеплень проти хвороб.

Ще однією важливою місією імунолога є контроль за станом здорового населення. Імунологи відповідають за своєчасне проведення вакцинації та отримання обов'язкових щеплень. Саме тому в останні роки такі фахівці стали дуже затребувані, адже питання імунізації та загального здоров'я пацієнтів на сьогоднішній день дуже актуальне.

Коментарі

У нас поки немає коментарів до цієї статті.

Додати коментар