Медичний порталСтатті«Один на один» с циститом

«Один на один» с циститом

04.12.2014 00:00

Якщо ви не вживали багато рідини, а в туалет хочете через кожні 5 хвилин, то, найімовірніше, вас наздогнав цистит. А присутність різей, печіння і болю під час сечовипускання стануть найяскравішим підтвердженням даного діагнозу.

Як проявляється цистит

Цистит є гнійно-запальним процесом слизової оболонки сечового міхура. У віці 20-40 років з такою проблемою стикається кожна 3-тя жінка. Характеризується цистит частим, не рясним, хворобливим сечовипусканням, дискомфортом і болями в нижній частині живота. Іноді можливе підвищення температури тіла, яка разом з іншими симптомами може зберігатися до 7 днів.

Через що з'являється цистит

Причин може бути дуже багато. Цистит може з'явитися як в результаті сильного переохолодження, так і після початку інтимного життя.

Після початку статевого життя запалення сечового міхура трапляється дуже часто. Самі ідеальні умови для потрапляння бактерій в сечовипускальний канал створюються саме під час статевого акту. Дуже часто гострий цистит виникає через кишкової палички. Бактерії прилипають до слизової сечового міхура і розмножуються, провокуючи сильне запалення. Якщо на ранніх етапах запустити лікування циститу, то він переходить в хронічну стадію і позбутися від нього стає куди складніше.

Як правильно лікуватися

У першу чергу потрібно усвідомити, що цистит - це серйозне інфекційне захворювання. Тому народна медицина з її чаями, настоянками і морсами буде додатковим, а не основним методом лікування. Правильне пиття дійсно сприяє відновленню кислотності сечі і «механічному вимиванню», але воно не знищує бактерії, що викликали запалення.

Лікарі вже давно прийшли до висновку, що найшвидшим і дієвим способом лікування є призначення специфічних антибіотиків. При появі перших симптомів слід якомога швидше звернутися до лікаря. Якщо уролог Дніпропетровськ підтвердить діагноз «гострий цистит», то антибактеріальна терапія повинна початися негайно.

Додаткові методи лікування

Якщо ви хочете швидко і назавжди позбавиться від неприємної хвороби, то прийому одних антибіотиків буде недостатньо. Виключіть зі свого раціону копчену, гостру і солону їжу, шоколад, алкоголь, каву. Не вживайте молоко і содові напої. Краще всього пити журавлинний сік у великих кількостях (більше 1,5 л на день).

Дуже корисні для очищення сечових шляхів нирковий чай, настоянка мучниці, брусничного листа і польового хвоща. В період лікування також краще утриматися від шкідливих звичок і дотримуватися постільного режиму. Особливу увагу приділяйте чистоті та інтимної гігієни.

Коментарі

У нас поки немає коментарів до цієї статті.

Додати коментар