Медичний порталСтаттіЯк позбутися зубного болю в домашніх умовах

Як позбутися зубного болю в домашніх умовах

02.06.2015 00:00

Зубний біль зводив з розуму людей у ​​всі часи. Звичайно, сьогодні ми маємо можливість звернутися за допомогою до державної або приватної клініки, де стоматолог Кривий Ріг швидко позбавить нас від страждань. Але як бути, якщо проблема проявила себе вночі, або у вихідний день, коли ви за містом?

Зубний біль. Чим зняти в домашніх умовах?

Найпростіший спосіб - випити таблетку знеболюючого. Біль вщухне дуже скоро, і ви зможете протриматися до моменту походу до стоматолога. Єдиний ризик, пов'язаний з використанням такого методу, це алергія на препарат.

Тому, якщо у вас вже були алергічні реакції на якусь групу препаратів, то краще не ризикувати. Полегшити біль допоможуть народні методи.

1. Спробуйте ретельно почистити зуби. Біль може виникати через застряглі в проміжках, або дірочках карієсу, залишки їжі. Після цього можете додатково скористатися зубною ниткою.

2. Прополощіть рот настоянкою ромашки, або інших лікувальних трав. Дуже ефективні сольові розчини.

3. До вогнища болю можна прикласти лід. Холод допомагає притупити біль. А ось тепло при зубному болю категорично протипоказано! Нагріваючи хворе місце ви тільки підсилите кровотік, після чого біль стане ще інтенсивнішим.

4. Метод для дорослих - лікування алкогольними напоями. В рот можна набрати будь-який міцний алкоголь, який у вас знайдеться, і потримати його з боку хворого зуба. Етиловий спирт проникне всередину через слизову оболонку ясен і забезпечить анестезуючий ефект. Але даний метод особливо небезпечний, оскільки багато хто може захопитися застосуванням ліків і знеболити весь організм.

5. Багато з пацієнтів відзначають ефективність гвоздичного масла. Його наносять на ватку і накладають на хворий зуб. Процедура триває 15-20 хвилин.

Відразу хочеться відзначити, що ефективність цих методів відносна. І навіть якщо якийсь з них допоможе вам, то час його дії буде недовгим. Не відкладайте похід до стоматолога. Тільки він зможе визначити справжню причину проблеми і позбавити вас від неї назавжди.

Коментарі

У нас поки немає коментарів до цієї статті.

Додати коментар