Медичний порталСтаттіЯк підготуватися до пластичної операції

Як підготуватися до пластичної операції

26.01.2015 00:00

Зважитися на пластичну операцію простій людині досить важко. Тому, якщо у вас в голові народилася така думка, варто відповісти собі на одне питання - наскільки така операція необхідна для мене? У природі не існує нічого ідеального і якщо придивитися, то абсолютно у кожної людини можна знайти вади.

Звичайно, бувають випадки, коли пластика просто необхідна. Особливо це актуально для пацієнтів перенесли складні аварії, травми, а також людей з вродженими зовнішніми дефектами. Якщо ж нічого подібного у вас не спостерігається, то варто визначити для себе межу між необхідністю і надмірністю. І ця межа, в першу чергу, повинна бути в голові кожної людини.

Вибір лікаря

На жаль, пластичний хірург не всемогутній, тому вибір лікаря є самою відповідальним завданням для пацієнта. Кожен сам вирішує, кому довірити свою зовнішність, але результат, у більшості випадків, залежить від досвідченості хірурга. Але навряд чи ви зможете знайти фахівця, який дасть вам 100% гарантії. Кожен організм реагує на такі складні операції по своєму, до того ж не можна забувати про технічні погрішності і наших очікуваннях, які часом можуть бути дуже завищені.

Аналізи

Як і перед будь-який інший операцією, пластичний хірург призначає своїм пацієнтам аналізи. Стандартний список включає в себе:

- Загальний аналіз крові;
- Загальний аналіз сечі;
- ЕКГ;
- Флюорографію;
- Аналіз крові на наявність антитіл до сифілісу;
- Коагулограмму.

Якщо операція проводиться на грудях, призначається також УЗД молочних залоз. У разі наявності у пацієнта хронічних захворювань, лікарі можуть призначати додаткові дослідження.

Аналізи вважаються придатними протягом 2-х тижнів, флюорографія гідна 1 рік.

Підготовка організму

Основний ворог пластичної хірургії - куріння. Тому, якщо ви маєте цю шкідливу звичку, то вам на деякий час доведеться від неї відмовитися. Через куріння процес насичення пошкоджених тканин киснем знижується, внаслідок чого сильно підвищується ризик ускладнень.

Суворі часові рамки відмови від куріння не визначаються, але ясно тільки одне: чим менше ви курите - тим більше шансів, що операція пройде успішно.

Відносно харчування, то перед операцією не радиться багато є. Якщо операція призначена на ранок, то ввечері можна собі дозволити легку вечерю. Якщо операція запланована на післяобідній час, то ваш сніданок повинен бути не більше бутерброда з чаєм.

У разі прийому будь-яких лікарських препаратів, їх вживання має бути обумовлено з вашим лікарем. Дотримання всіх правил збільшує ваші шанси на отримання ідеального результату.

Коментарі

У нас поки немає коментарів до цієї статті.

Додати коментар