Медичний порталСтаттіЧим займається судинна хірургія

Чим займається судинна хірургія

24.12.2014 00:00

Судинна хірургія складається з оперативних втручань, які застосовують у разі захворювань або патологій судин кровоносної та лімфатичної систем.

У сучасній медицині такий метод лікування вважається найбільш безпечним. Під час операцій хворому не роблять великих надрізів, що значно знижує ризик травм і робить лікування більш успішним.

Судинний хірург у сумах займається лікуванням таких захворювань як:

- Тромбофлебіти;
- Тромбози;
- Трофічні виразки;
- Порушення потенції;
- Гостра ниркова недостатність;
- Інсульт:
- Розрив судини.

До судинної хірургії також можна віднести різні артеріальні захворювання, такі як ендартеріїт, облітеруючий атеросклероз, аневризми.

Перед проведенням хірургічної операції хворому необхідно пройти ретельну діагностику. Найпопулярнішим методом діагностики сьогодні є ангиосканирование з кольоровим кодуванням потоків крові. Як і будь-які інші методи УЗД, таке дослідження дає інформацію про те, в якому стані знаходяться артеріальні і венозні русла, і дозволяє визначити будь-яке порушення на самих ранніх стадіях і провести своєчасне лікування.

Сучасна судинна хірургія використовує багато різноманітних технік оперативного втручання.

Безліч державних і приватних лікарень, в тому числі і сумська обласна лікарня мають досить широким спектром хірургічної допомоги, яку успішно застосовують при судинних патологіях.

Фахівці виконують операції по реконструкції судин при атеросклерозі і аорто-артеріїті, а також використовують методи екстракорпоральної гемокорекції, які дозволяють без операцій очистити кров і судинне русло.

Екстрені та планові хірургічні операції проводяться практично цілодобово, при цьому практично 50% всіх втручань припадає саме на невідкладну допомогу.

У більшості сучасних клінік можна зустріти спеціально обладнану гібридну операційну, де одночасно можна виконувати відкриті і закриті операції (як у випадку важкого ураження аорти, коли пацієнтові необхідно стентування (закритий метод) і шунтування (відкритий). Це дозволяє знижувати травматичність хірургічного втручання і зменшувати рядки одужання хворих.

Зазвичай відділення судинної хірургії тісно співпрацюють з рентгенохірургії, для підвищення кількості гібридних операцій, що дозволяють поліпшити ефективність лікування.

Коментарі

У нас поки немає коментарів до цієї статті.

Додати коментар