Медичний порталСтатті5 звичок, які допоможуть позбавиться від псоріазу

5 звичок, які допоможуть позбавиться від псоріазу

24.12.2014 00:00

Ті пацієнти, які зіткнулися з проблемою псоріазу, знають, що лікування даного захворювання - це зовсім не простий процес. Найголовнішими правилами в період лікування є постійне спостереження у лікаря, правильний підбір медикаментів і методів терапії. Крім цього, процес лікування псоріазу залежить від рівня свідомості та обізнаності самого хворого, адже порушення харчування, шкідливі звички та поганий настрій можуть прискорити процес одужання.

Якщо висипання ви помітили у себе вперше, то для початку необхідно переконатися, що у вас дійсно псоріаз. Діагноз може поставити тільки лікар-дерматолог в Дніпропетровську. Тому ні в якому разі не намагайтеся діагностувати захворювання і, тим більше, лікувати його за порадами знайомих або з інтернету. Постарайтеся згадати і розповісти лікареві, після яких обставин чи дій ви помітили висип. Стрес, різні отруєння, інфекційні захворювання, будь-які хімічні процедури (навіть забарвлення волосся, завивка), переохолодження - все це може стати причиною появи псоріазу. У майбутньому вам доведеться виключити будь-який вплив даних факторів на організм.

Що потрібно змінити в житті, якщо у вас псоріаз

  1. Уважно стежити за своїм здоров'ям. Не дозволяйте простим захворюванням переходити в хронічну форму і взагалі, краще не хворійте.
  2. Відмовитися від шкідливих звичок. Куріння і вживання алкоголю викликають загострення псоріазу і уповільнюють його лікування.
  3. Не мучити організм дієтами. Будь чистки організму, дієти або тимчасові голодування ніяк не допомагають, а тільки провокують розвиток псоріазу.
  4. Не захоплюватися засмагою. Море, сонце і пісок не стануть вашими помічниками в лікуванні псоріазу. Сонячні промені згубно впливають на шкіру людини і після можливого тимчасового затишшя, псоріаз з'являється знову, ще глибше проникнувши до нас в організм. Якщо ж ви не можете відмовитися від задоволення прийому сонячних ванн, то робити це краще після осінньо-зимового лікування і профілактичних заходів.
  5. Вживате здорову їжу. Як ми вже говорили, дієти не дуже корисні пацієнтам з псоріазом. Але це не означає, що тепер можна їсти все, що нам хочеться. Щоденний раціон повинен включати в себе тільки корисні продукти, з оптимальним вмістом жирів, білків і вуглеводів. У список небезпечних продуктів, які можуть спровокувати захворювання, відносяться цитрусові, шоколад, яйця, мед, незбиране молоко та продукти червоного кольору. У період ремісії рекомендується обмежити вживання кислої, гострої і жирної їжі, а також копченостей і солодощів.

Коментарі

У нас поки немає коментарів до цієї статті.

Додати коментар