Медицинский порталУчрежденияЧерновцыБольницаУзлавая клиническая больница ст. Черновцы Львовской железной дороги
Узлавая клиническая больница ст. Черновцы Львовской железной  дороги

Узлавая клиническая больница ст. Черновцы Львовской железной дороги

Больница , Поликлинка

ул. Красноармейская, 226 , Черновцы, Черновицкая
+38 (03722) 4-03-20
+38 (050) 75-75-411
pecheryag2008@yandex.ru
Скрыть карту

Об учреждении

Поліклінічне та стаціонарне відділення знаходяться в нових корпусах, які зводились по проектам медичних закладів. Кабінети та палати розташовані в зручному для хворих порядку. Внутрішній дворик являє собою доглянутий рукотворний парк з багатьма декоративними деревами, де завжди чисте повітря,  тому що. від міських вулиць відгороджений корпусами лікарні.

 Поліклінічне відділення знаходиться в окремому корпусі і має повний штат лікарів всіх спеціальностей, а також в його складі є ліжка денного стаціонару.

Стаціонарне відділення знаходиться в п’ятиповерховому корпусі, де на 5 му поверсі знаходяться операційний блок з реанімацією та гінекологічне відділення. Ввесь четвертий поверх займає хірургічне відділення На третьому поверсі терапевтичне відділення. На другому поверсі неврологічне відділення. Перший поверх займають приймальне відділення, а також знаходяться кабінети Ендоскопії, УЗД, ЕКГ, масажний кабінет і кабінет фізіотерапії. 

Колектив Вузлової клінічної лікарні ст. Чернівці Львівської залізниці є один із старіших осередків висококваліфікованих спеціалістів на теренах Буковини. Сформований в       післявоєнні часи (1945р) із фронтових лікарів колектив поповнюється молодими спеціалістами, які достойно тримають естафету своїх попередників  В 1987    році перейшов в просторе приміщення,  побудоване по типовому проекту медичних закладів , що дало можливість покращити умови перебування хворих в лікарні і розширило базу для більш якісного обстеження і лікування як працівників Львівської залізниці, так і населення нашого регіону. Постійне поповнення матеріально - технічної бази розширює спектр надання медичних послуг.

Специалисти

Венеролог, Гастроэнтеролог, Терапевт, Физиотерапевт, Невролог, Хирург, Пластический хирург, Гинеколог

Отзывы о Узлавая клиническая больница ст. Черновцы Львовской железной дороги

У нас пока нет отзывов к этому учреждению. Но вы можете их добавить.

Добавить отзыв