Медицинский порталУчрежденияДнепропетровскСкорая помощьСкорая и неотложная медицинская помощь для взрослых и детей "Айболит"
Скорая и неотложная медицинская помощь для взрослых и детей Айболит

Скорая и неотложная медицинская помощь для взрослых и детей "Айболит"

Скорая помощь , Поликлинка, Больница

вул. Титова, 29 , Днепропетровск, Днепропетровская область
+38 (056) 767 02 02
+38 (067) 473 33 03
+38 (050) 842 03 03
aybolit-skoraya@yandex.ru
Скрыть карту

Об учреждении

Медична компанія "Айболит" – мережа приватної швидкої невідкладної медичної допомоги, яка була заснована в 2005 р. Компанія має безстрокову ліцензію Міністерства охорони здоров’я України і на сьогоднішній день є однією з лідируючих компаній на ринку приватної швидкої допомоги. З’явившись спочатку як професійна платна швидка і невідкладна медична допомога, компанія стрімко і динамічно розвивається, тим самим розширюючи послуги, які надаються.

"Айболит" – це медична компанія, що надає послуги платної швидкої та невідкладної медичної допомоги, медичного перевезення (транспортування) хворих автомобілем швидкої допомоги (реанімобілем), авіа – та залізничні транспортування, стаціонар, амбулаторно-поліклінічні послуги, чергування на корпоративних і масових заходах, а також інші медичні послуги. Нашим клієнтом може стати кожна людина, яка з тих чи інших причин потребує кваліфікованої медичної допомоги. Компанія працює з приватними особами, а також з корпоративними клієнтами, українськими та зарубіжними страховими компаніями.

Основоположними цілями компанії є:
- надання професійного і висококваліфікованого медичного обслуговування для населення;
- створення максимально комфортних умов для отримання медичних послуг (максимум медичної допомоги на дому, організація консультації вузьких спеціалістів в зручний для Вас час, супровід пацієнта в лікувальному закладі та інші зручності);
- медична допомога повинна бути зрозумілою пацієнту, тобто вміння лікаря донести до пацієнта і родичів свою позицію в тактиці лікування.

Компанія "Айболит" має цілодобовий диспетчерський пункт, де працюють кваліфіковані спеціалісти, які пройшли стажування та додаткові тренінги.

Диспетчер зможе надати інформаційну допомогу в будь-яких екстрених і невідкладних ситуаціях.

При необхідності направить медичну бригаду швидкої допомоги, яка найбільш наближено знаходиться до місця виклику, організовує транспортування хворого з будь-якої точки України та країн ближнього і далекого зарубіжжя. Якщо необхідна госпіталізація хворого, тоді диспетчер допоможе організувати перевезення пацієнта в комерційні або ж державні стаціонари. Кожен виклик приймається за 1-2 хвилини і вмить передається медичній бригаді швидкої допомоги, яка негайно виїжджає на виклик. Протягом 5 – 15 хвилин з моменту прийому виклику до пацієнта приїжджає спеціалізована лікарська бригада в залежності від захворювання (загальнопрофільна, кардіологічна, спеціалізована реанімаційна бригади). Якщо виникла необхідність, то бригада госпіталізує пацієнта за профілем його захворювання, дочекається результатів огляду в приймальному відділенні і прийняття пацієнта на стаціонарне лікування, транспортує (перевезе) пацієнта до лікувального закладу або додому.

Лікарські бригади швидкої та Транспортування хворого

невідкладної медичної допомоги працюють швидко і злагоджено, укомплектовані високопрофесійним медичним персоналом для надання екстреної медичної допомоги як дорослим, так і дітям. Бригада складається виходячи з конкретного випадку, дивлячись на діагноз та стан хворого. До кожного випадку є індивідуальний підхід. В арсеналі бригади є повний комплект інструментального та медикаментозного забезпечення, сучасні витратні матеріали, тест-системи для експрес – діагностики, необхідна медична апаратура для моніторингу і підтримки життєво важливих систем організму. Всі лікарські препарати сертифіковані, витратні матеріали одноразового використання, інструментарій – стерильний.

Для надання висококваліфікованої медичної допомоги в розпорядженні компанії є парк сучасних автомобілів швидкої допомоги та реанімобілів зарубіжних виробників. Сертифіковані, обладнані і оснащені всім необхідним автомашини швидкої допомоги, дозволяють надавати кваліфіковану швидку і невідкладну медичну допомогу будь-якої категорії складності, транспортувати пацієнтів і постраждалих, в тому числі проводити безперервний моніторинг основних життєвих показників систем та органів хворого, штучну вентиляцію легень, транспортну іммобілізацію вакуумним матрацом , шинами і ін.

Мережа швидкої та невідкладної медичної допомоги "Айболіт" постійно бере активну участь в культурно-масових, корпоративних та спортивних заходах.

За період свого існування компанія досягла високих результатів, але не зупиняється на досягнутому і з кожним днем удосконалюється.

Услуги:
скорая и неотложная помощь для взрослых и детей;
транспортировка (перевозка, эвакуация) пациентов;
вызов педиатра на дом;
госпитализация в лечебные учреждения;
амбулаторно-поликлинические услуги;
снятие пищевой интоксикации;
снятие алкогольной интоксикации (выведение из запоя)
медицинское обслуживание частных лиц и корпоративных клиентов;
медицинское сопровождение культурно-массовых мероприятий.

Специалисти

Педиатр, Терапевт, Гастроэнтеролог, Неотложная медицина

Отзывы о Скорая и неотложная медицинская помощь для взрослых и детей "Айболит"

У нас пока нет отзывов к этому учреждению. Но вы можете их добавить.

Добавить отзыв