Медицинский порталУчрежденияЛуцкСтоматологияГородская стоматологическая клиническая поликлиника

Городская стоматологическая клиническая поликлиника

Стоматология

пр-т Волі, 39 , Луцк, Волынская
+38 (0332) 24-15-41
Скрыть карту

Об учреждении

Луцька міська клінічна стоматологічна поліклініка – це лікувально-профілактичний заклад вищої акредитаційної категорії. Міська стоматполіклініка є базовим закладом по підготовці лікарів-інтернів, студентів медичних ВУЗів та практикантів медичних училищ. З 1993 року на базі поліклініки функціонує кафедра загальної стоматології факультету післядипломної освіти лікарів Львівського національного медичного університету ім. Д.Галицького.

Очолює поліклініку Кобись Олександр Юхимович, лікар-стоматолог-ортопед з вищою кваліфікаційною категорією.

Поліклініка забезпечує прийом хворих терапевтичного, хірургічного, ортопедичного та ортодонтичного профілів. Функціонують рентгенологічний та фізіотерапевтичний кабінети. Поліклініка обслуговує населення міста і області. З 2002 року постійно втілюються нові методики надання стоматологічної допомоги.

На сьогодні міська поліклініка потужністю у 900 відвідувань в день, складається з 7 відділень: 4 ортопедичних відділення на спецрахунку; 2 – терапевтичних і 1 хірургічне відділення на бюджеті. В установі працює 84 лікаря, з яких 80% лікарів з вищою та першою кваліфікаційними категоріями. В 1999 році рішенням обласної та міської ради Волинська обласна клінічна стоматологічна поліклініка була переведена в підпорядкування управління охорони здоров’я Луцької міської ради і перейменована з обласної в міську клінічну стоматологічну поліклініку.

За останні роки повністю оновлена матеріально-технічна база поліклініки: сучасне стоматологічне обладнання, прогресивна цифрова рентгендіагностика, лікувально-діагностичні апарати для лікування твердих та м’яких тканин ротової порожнини, ливарні установки та обладнання для виготовлення усіх існуючих на сьогоднішній день ортопедичних конструкцій. Доброзичливе ставлення, комфортні умови, висококваліфікована стоматологічна допомога – основні принципи роботи нашої установи.

Все це разом дозволяє установі на високому технологічному і професійному рівні, успішно витримувати жорстку конкуренцію з численими приватними стоматологічними кабінетами.

Отзывы о Городская стоматологическая клиническая поликлиника

У нас пока нет отзывов к этому учреждению. Но вы можете их добавить.

Добавить отзыв